Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Zagłosuj na najlepsze Raporty Społeczne 2009!

Zagłosuj na najlepsze Raporty Społeczne 2009!

06.11.2009

Raporty Społeczne 2009 to trzecia już edycja konkursu, w ramach którego nagradzane są najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki inicjatywie Raporty Społeczne możliwe jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które nie tylko prowadzą odpowiedzialny biznes, ale także potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania w publikowanych raportach.

Oceny raportów, oprócz niezależnego jury, dokonują także Internauci w specjalnie przygotowanym głosowaniu on-line. W zamieszczonym na stronie konkursu formularzu obok typowego narzędzia do głosowania, przygotowano również miejsce na dodatkowe komentarze Internautów dotyczące przeczytanych raportów. Oceny Internautów, reprezentujących szeroką grupę interesariuszy są niezwykle ważne. To oni bowiem stanowią głównych odbiorców raportów społecznych i ich zdanie może być cenną wskazówką dla firm.

Ogłoszenie wyników i ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas konferencji Forum Odpowiedzialnego Biznesu 2009 w dniu 24 listopada br.

Szczegółowe informacje na temat inicjatywy na www.raportyspoleczne.pl
 

Videoinformacje

Newsletter

Reklama
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał Ludzki Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Eurpejski Fundusz Społeczny
Projekt realizują:
Deloitte Polska Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan NSZZ Solidarność