Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Po spotkaniu konsultacyjnym projektu

Po spotkaniu konsultacyjnym projektu

30.11.2009

Na spotkaniu przedstawiliśmy założenia projektu oraz główne działania w nim podejmowane. Koordantaor projektu Zbigniew Gajewski, zaprezentował stanowisko Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatncyh Lewiatan na temat Społecznej Odpowiedzialności Biznesu rozumianej w ujęciu strategii biznesowej.

Jacek Kuchenbeker, koordynator ze strony Deloitte przedstawił biznesowy wymiar Dobrej Praktyki CSR. Model oceny Dobrej Praktyki CSR to pierwsze narzędzie wypracowane w projekcie. Stanowi ono również podstawę konkursu, który ogłosiliśmy dla firm. W ramach tego konkursu czekamy na Dobre Praktyki CSR nadsyłane przez Państwa (przede wszystkim posłużą one analizie) do 31 stycznia. Wszystkie firmy, które nadeślą opis realizowanych przez siebie Dobrych Praktyk mogą liczyc na konultacje z ekspertem ds. CSR. Wszystkie Dobre Praktyki będą prezentowane w działaniach projektowych, 20 najlepszych DP zostanie wyróżnionych, a 10 losowo wybranych poddanych zostanie bezpłatnemu audytowi firmy doradczej Deloitte.

Kolejne narzędzie powstające w projekcie - Model społecznej odpowiedzialności  firmy - zaprezentował Michał Dżoga. Model ciagle znajduje się w początkowym stadium, dlatego niezwykle istotne było dla nas wysłuchanie opinii na jego temat od menedżerów i ekspertów zajmujących się CSR od lat.

Raz jescze, bardzo serdecznie dziękujemy przedstawicielom firm, którzy wzięli udział w spotkaniu. Ponieważ narzędzia te powstają dla firm, cieszyliśmy się, że udało nam sie zgromadzić ich tak licznych przedstawicieli.

W razie dodatkowych pytan, zapraszamy do kontaktu.

 

Videoinformacje

Newsletter

Reklama
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał Ludzki Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Eurpejski Fundusz Społeczny
Projekt realizują:
Deloitte Polska Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan NSZZ Solidarność