Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Wideorelacja z konferencji CSR jako źródło innowacji społecznych

Wideorelacja z konferencji CSR jako źródło innowacji społecznych

13.09.2010


W ostatnich latach radykalnie zmieniło się miejsce idei CSR w firmach. Z działalności nakierowanej głównie na reputację i wizerunek staje się ona źródłem innowacji. Głębsze niż wcześniej relacje z interesariuszami, a także dostrzeżenie szerszych, społecznych wymiarów działania firm skutkuje - jak zauważył C.K. Prahalad - tym, że odkrywają one nowe źródła innowacji dla swoich strategii, usług, produktów i praktyk biznesowych. Idea CSR stała się więc potężnym narzędziem: daje osobom zarządzającym firmami nowe spojrzenie na to, jak poprawić produkty i usługi.

 

Podczas konferencji przedstawimy także Model Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstwa, wypracowany w projekcie, który od półtora roku realizuje PKPP Lewiatan, NSZZ Solidarność oraz Deloitte. Będzie to przystępne, kompleksowe i co ważniejsze wypracowane w polskich warunkach oraz na podstawie doświadczeń polskich firm narzędzie, które ułatwi przedsiębiorstwom samoocenę stopnia wdrożenia strategii CSR i zaplanowanie jej rozwoju.

 

Konferencja organizowana jest w ramach projektu "Promocja standardów społecznej odpowiedzialności w przedsiębiorstwach" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PO KL.
Partnerem konferencji jest Magazyn THINK TANK.

Program konferencji

 

Videoinformacje

Newsletter

Reklama
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał Ludzki Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Eurpejski Fundusz Społeczny
Projekt realizują:
Deloitte Polska Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan NSZZ Solidarność