Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Belgijsko-Polskie Forum na temat CSR

Belgijsko-Polskie Forum na temat CSR

10.11.2010

Tematem konferencji będzie kwestia wdrożenia CSR do strategii biznesowej firmy, jako sposobu na zwiększenie wartości i konkurencyjności przedsiębiorstwa. Organizatorem jest Belgian Business Chamber (Belgijska Izba Gospodarcza).

The Belgian-Polish Forum on CSR zaplanowano na piątek, 19 listopada 2010 r., w godzinach 9.30-14.00
w Atrium Centrum przy Al. Jana Pawła II 27 w Warszawie. Konferencja jest organizowana pod hasłem ?Start Small, end up Great!". Zaproszeni prelegenci będą starali się dowieść, że prowadzenie polityki społecznej odpowiedzialności w dużych koncernach, jak i MŚP, pozwala zbudować silną pozycję na rynku.

W spotkaniu wezmą udział specjaliści w dziedzinie CSR z Belgii i z Polski, członkowie i sympatycy Belgijskiej Izby Gospodarczej oraz menedżerowie średniego i wyższego szczebla. W części pierwszej Forum prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie działań społecznej odpowiedzialności w swoich krajach. Część druga ma charakter praktyczny - omawiane będą konkretne przykłady dobrych praktyk z Polski
i Belgii. W trzeciej części konferencji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoją wiedzą
i doświadczeniami z zakresu CSR, biorąc udział m.in. w interaktywnym głosowaniu. Zwieńczeniem wydarzenia będzie losowanie trzech nagród przygotowanych w ramach projektu ?Z lepszej półki" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

- Niezależnie od tego, czy jest się właścicielem dużej czy małej firmy, CSR jest nie tylko wyrazem poszanowania etycznych wartości i środowiska, to także szansa na zwiększenie konkurencyjności firmy - powiedziała Małgorzata Napierała-Vincent, General Manager Belgijskiej Izby Gospodarczej. - CSR jest powiązaniem interesu firmy i jej działań z oczekiwaniami i potrzebami nie tylko klientów oraz inwestorów, ale także pracowników, dostawców, lokalnej społeczności itp. CSR kształtuje odpowiedzialność firmy wobec wszystkich interesariuszy - powiedziała Małgorzata Napierała-Vincent.

Patronami medialnym Forum są magazyn Brief oraz CR Navigator, zaś partnerami: FOB oraz CSRinfo.
Organizatorzy Forum zapewniają tłumaczenie symultaniczne. Udział w konferencji jest bezpłatny. Należy wypełnić znajdujący się na stronie Belgijskiej Izby Gospodarczej formularz i przesłać go na adres: bd2010@belgium.pl.

Wydarzenie Data Miejsce Uczestnictwo
Belgian-Polish Forum on Corporate Social Responsibility 19 listopada 2010 r.; godz. 9.30-14:00 Warszawa; Atrium Centrum, Al. Jana Pawła II 27, Golden Floor Bezpłatnie; formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej Belgijskiej Izby Gospodarczej www.belgium.pl; liczba miejsc ograniczona.

 

 

Videoinformacje

Newsletter

Reklama
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał Ludzki Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Eurpejski Fundusz Społeczny
Projekt realizują:
Deloitte Polska Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan NSZZ Solidarność