Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Konsultacje z ekspertem ds. CSR w piatek 18 grudnia

15.12.2009

Informujemy o zmianie terminu konsultacji z ekspertem ds. CSR. Wyjatkowo, konsultacje odbędą się w piątek, 18 grudnia w godzinach od 10.00 do 13.00.

Czego firmy prowadzące działania w zakresie CSR mogą nauczyć się od liderów?

04.12.2009

Główne wyzwania w zakresie CSR dla firm w nadchodzącym roku to utrzymanie zaangażowania firmy w kluczowe obszary mimo ograniczeń budżetów, wprowadzenie mierników efektywności oraz dostrzeżenie nowych obszarów dla działań - uznali uczestnicy dyskusji o najważniejszych dylematach CSR, zorganizowanej przez magazyn THINKTANK i PKPP Lewiatan we współpracy z PKN Orlen i Braun&Partners.

Po spotkaniu konsultacyjnym projektu

30.11.2009

27 listopada br. odbyło się spotkanie konsultacyjne projektu Promocja standardów społecznej odpowiedzialności w przedsiębiorstwach. Było to już drugie spotkanie organizowane z udziałem firm, na którym prezentowaliśmy narzędzia, które powstają w toku projektu.

Ogólnopolski Kongres Etyki i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

25.11.2009

Obchodzimy w tym roku rocznicę związaną z początkiem zmian ustrojowych w Polsce, dwudziestoleciem nowego, demokratycznego ładu, rozwojem gospodarki wolnorynkowej. Z tej okazji odbywają się dyskusje dotyczące tego, co w trakcie tych dwudziestu lat wydarzyło się w gospodarce.

Videoinformacje

Newsletter

Reklama
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał Ludzki Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Eurpejski Fundusz Społeczny
Projekt realizują:
Deloitte Polska Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan NSZZ Solidarność