Strona głównaO projekcieAktualności

Aktualności

Trzynasta edycja Konkursu o tytuł Dobroczyńca Roku

25.11.2009

Celem Konkursu o tytuł Dobroczyńca Roku jest promocja idei społecznego zaangażowania firm oraz najlepszych przykładów społecznych projektów realizowanych przez przedsiębiorstwa, samodzielnie i we współpracy z organizacjami pozarządowymi. W tym roku po raz trzynasty najbardziej aktywne społecznie firmy zostaną nagrodzone za szczególnie wyróżniające się działania z zakresu społecznego zaangażowania biznesu.

Modnie i etycznie - o projekcie PAH

17.11.2009

Kto uszył twoje jeansy? W jakich warunkach pracował? Robiąc zakupy, decydujesz o warunkach pracy i życia ludzi na całym świecie. Na pytanie jak być etycznym konsumentem odpowiada projekt Polskiej Akcji Humanitarnej.

Zagłosuj na najlepsze Raporty Społeczne 2009!

06.11.2009

Ruszyło głosowanie internetowe w konkursie Raporty Społeczne 2009, którego celem jest  wskazanie uwagi na znaczenie raportowania społecznego i wskazanie dobrych praktyk w tym zakresie. Organizatorami inicjatywy są CSR Consulting, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i PricewaterhouseCoopers.

Tytuł Lidera Filantropii 2009

02.11.2009

Już po raz kolejny firmy działające w Polsce zostaną ocenione pod kątem zaangażowania społecznego. Rusza trzecia edycja konkursu Liderzy Filantropii organizowanego przez Forum Darczyńców w Polsce pod patronatem honorowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem konkursu jest promocja społecznego zaangażowania biznesu i wyłonienie firm, które przekazują najwięcej środków na działania społeczne.

Videoinformacje

Newsletter

Reklama
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał Ludzki Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Eurpejski Fundusz Społeczny
Projekt realizują:
Deloitte Polska Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan NSZZ Solidarność